Říjen 2008

Temari

29. října 2008 v 16:26
Nejstarší člen v písečném týmu, Temari, se právě tak jako Kankuro bojí Gaary, jejího mladšího bratra. Když je Gaara pryč, je troufalá a silná, není to ale takový rváč jako Kankuro. Přes její strach z Gaary se o něj stará, ale jen tehdy, když není naštvaný.
Má hluboký odpor k válce, a ukazuje to, když jim jejich učitel Baki zadává tajnou misi ve skryté listové, na chuuninské zkoušce. Navzdory jejímu odporu má, kromě Gaary, nejsilnější útok. Její abnormalní vějíř může provést sekající větrný útok, který může použít na skupiny nepřátel a stejně tak efektivně v souboji. Myslí si, jako Shikamaru, že lepší oblek zvyrazní její schopnosti.

Kankuro

24. října 2008 v 14:15
Prostřední kazekageho dítě.Kankurovi sourozenci jsou Temari a Gaara. Má velký strach z Gaary a je velmi poddajný jeho vůli. Když není Gaara nablízku, Kankuro je úplně jiný - vyvolává konflikty a upevnuje si svoje postavení.
Kankuro má loutku, které říká Karasu - používá ji v boji. Karasu má v sobě spoustu schovaných zbraní. Od ostrých nožů, po bomby s jedem. A proto je velmi těžke ho zničit.
Možn vypadá slabošsky,ale je bláznovství ho podcenovat - v boji je velmi inteligentní. Jeho prohra nastane jen tehdy, když je Karasu zničen, proto si na ni dává velký pozor, aby nebyla v boji poškozena.

Baki

14. října 2008 v 15:39
Baki je jounin ze skryté písečné.Je senseiem Gaary,Kankura a Temari. Ustoupil z boje proti Genmou po neúspěném napadení Konohy.Zabil Hayateho,když Hayate vyslech jejich plán s útokem na Konohu.